Членство в Конфедерації будівельників України – новий рівень «Perfect Group»Назад

На абсолютно новий рівень своєї діяльності вийшла фірма «Perfect Group». Такий висновок продиктований її входженням до ради директорів, що представляє Конфедерацію будівельників України. Почесне місце компанія зайняла в результаті одностайного голосування членів ради, яке відбулося в лютому 2017 року. В цей день в залі засідань Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося засідання, де на порядку денному і постало питання про входження «Perfect Group» в діючу раду директорів.

Важливому одностайному рішенню передувала доповідь Олексія Коваля, представника компанії. Крім того, шановні учасники зібрання врахували всі результати роботи і основні досягнення компанії. З урахуванням викладених фактів рада директорів ухвалила єдино правильне рішення, згідно з яким «Perfect Group» увійшла в Конфедерацію, доповнивши 700 інших суб’єктів будівельного комплексу України.

Як зазначив А. Коваль, для компанії ця подія є дійсно епохальним історичним моментом, оскільки з цього дня вони зможуть постійно перебувати біля витоків всіх стратегічно важливих подій галузі.

Членство в Конфедерації будівельників України – новий рівень «Perfect Group»

01-03-2017

Вибір квартири
facebook РУС