Хід будівництва за лютийНазад

Ви вже вирішили, в якій квартирі будете жити?

Житловий комплекс «Вудсторія», розташований в мальовничому і надзвичайно зручному для проживання місці, продовжує зводитися стрімкими темпами завдяки компанії Рerfect-group.

Зайшовши на сайт, ви маєте можливість особисто відстежити всі етапи будівництва. А тим, хто ще тільки обмірковує можливі варіанти майбутнього житла, надається можливість підібрати для себе найбільш оптимальний з них прямо на сторінці.

Щоб не бути голослівними, будівельники вже зараз можуть відрапортувати про проведення у другому будинку комплексу надзвичайно важливого етапу будівництва – заливку фундаменту. Саме він створює всі важливі передумови для міцності і стійкості будинку. І саме від того, наскільки якісно він виконаний, буде залежати експлуатаційний ресурс всього ЖК. Після завершення цього етапу плануються підготовчі роботи зі зведення стін і установки міжповерхових перекриттів.

Четвертий будинок комплексу «Вудсторія» відзначений зведенням стін першого поверху. Використання якісних будівельних матеріалів, а також висококваліфікованої праці фахівців дає гарантію для майбутніх власників квартир на те, що їхній будинок буде найтеплішим і найзатишнішим.

За додатковою інформацією звертайтеся в центральний відділ продажів компанії Perfect Group, а також телефонуйте за номером (044) 357 75 27.

Хід будівництва за лютий

28-02-2017

Вибір квартири
facebook РУС