Продажі квартир в ЖК Вудсторія стартували!Назад

Хочете жити в одному з найпрестижніших районів Києва, користуючись усіма благами цивілізації і одночасно насолоджуватись близькістю до природи?

У листопаді 2016 року компанія Perfect Group розпочинає продаж квартир, що входять в комплекс «Вудсторія», який розташований недалеко від метро «Червоний хутір» в Дарницькому районі. Тут є все, що потрібно для повноцінного життя – дитячий садок, школа, лікарня, магазини. Зручна інфраструктура дозволяє дістатися у всі ці точки, включаючи станцію метро, ​​за 15 хвилин.

Вельми приваблива ціна за квадратний метр майбутнього житла (від 13 499 грн.) є надзвичайно оптимальної для людей із середнім достатком. Вже зараз Ви можете стати власником затишної «одинички» загальною площею від 29 кв. м. Для молодої сім’ї ідеально підійде двокімнатна квартира в 52 і більше кв. м. А простора «трійка» стане комфортним гніздечком для великого дружного сімейства.

Гнучка система знижок, цікаві пропозиції для майбутніх покупців, а також оптимальні умови розстрочки – це те, що дозволить вам дуже вигідно стати власником житла в столиці.

Якщо у вас виникли питання – дзвоніть за телефоном +38(044)299-41-65, і фахівці відділу продажів нададуть вам всю необхідну інформацію.

Продажі квартир в ЖК Вудсторія стартували!

06-11-2016

Вибір квартири
facebook РУС