Новорічні ціни на нове житло в столиціНазад

Новий рік – це символ нового життя, нових придбань і нових радощів. З компанією Perfect Group це свято набуває ще й новий сенс, особливо, якщо ви плануєте купити якісне сучасне житло.

Відмінна квартира із зручним плануванням, розташована в новому житловому комплексі Києва під назвою «Вудсторія», безсумнівно, стане найкращим подарунком для вас і вашої родини. Тим паче що до Нового року компанія вирішила піднести справжній сюрприз своїм потенційним клієнтам.

Тепер ви можете вибрати для себе квартиру за новорічними цінами – від 12 500 грн за квадратний метр. Вклавши гроші в нерухомість зараз, ви значно заощадите в майбутньому, тим паче що всі процеси будівельних робіт ви можете відслідковувати самостійно на сайті компанії.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція – звертайтесь за додатковою інформацією в центральний відділ продажів компанії Perfect Group, а також телефонуйте за номером +38(044)299-41-65.

Не потрібно витрачати свій час на пошуки вторинного житла, яке багато в чому поступається за якістю і зручності. Не пропустіть свій шанс жити комфортно в одному з кращих районів Києва, де все створено для того щоб вам було легко і зручно.

Новорічні ціни на нове житло в столиці

10-12-2016

Вибір квартири
facebook РУС