Заливка фундаменту закінченаНазад

Для тих, хто давно вирішив стати власником сучасного житла в ЖК «Вудсторія», у нас є дуже хороша новина. На початок березня 2017 року компанія, що здійснює процес будівництва, завершила один з найважливіших етапів по зведенню будівлі, що полягає в заливці фундаменту.

Для того щоб він був надійним і служив не один десяток років, необхідно захистити його від несприятливого впливу осідання грунту. У 3 секції 2 будинка будівельники роблять підготовчі роботи, які передбачають подальшу заливку бетонного поясу. Саме він захистить фундамент і майбутні стіни будівлі від тріщин і можливих деформацій.

Такий пояс вже готовий в сусідній, 4 секції цього будинку. Тут ведуться роботи з укладання міжповерхових перекриттів, від яких залежить якість і міцність всієї конструкції будинку. Контролювати абсолютно всі процеси будівництва вашого майбутнього сімейного гніздечка ви можете, відвідавши наш сайт, де ми даємо повний звіт про терміни і виконану роботу.

Наприклад, там ви зможете дізнатись, що всі перераховані вище роботи вже підійшли до завершення в 4 домі. Більш того, вже закінчена цегляна кладка міжквартирних стін. Так що вже не так далеко той час, коли мешканці відкриють вхідні двері в своє нове комфортне житло.

Заливка фундаменту закінчена

12-03-2017

Вибір квартири
facebook РУС